Artists

CoOperate Orchestra

Orkiestra Co-operate powstała w 2010 roku, z inicjatywy studentów Akademii Muzycznej w Poznaniu pod wodzą jej dyrygenta Adama Domurata ,a także menadżera Patrycji Kubiak.
Przez niespełna trzy lata swojej działalności występowała na ponad 20 koncertach, do których najważniejszych należą koncerty charytatywne na rzecz fundacji Sanctuary for Kids, czy koncerty w ramach Festiwalu Fletowego w Poznaniu, a także koncert w ramach Europejskiego Forum Fletowego w Kristiansand (Norwegia).
 
Zespół współpracował z takimi solistami jak m.in. Patrick Gallois, Moshe Aaron Epstein, Katarzyna Hołysz, Karol Marianowski, Michał Marzec, Ewa Murawska, Elżbieta Karolak, Mariusz Derewecki. Jednym z największych sukcesów orkiestry jest seria koncertów z muzyką filmową, podczas których usłyszeć można m.in. suity z filmów „Gwiezdne wojny”, „Harry Potter”, „Opowieści z Narni” i inne. Koncerty te gromadziły ogromną publiczność, której pomieścić nie mogła Aula Nova akademii Muzycznej w Poznaniu.
 
Po niesamowicie gorącym przyjęciu koncertu z muzyką filmową w zeszłym roku postanowiliśmy powtórzyć tą ucztę dla duszy. Orkiestra przygotowuje kolejną dawkę niezapomnianych hitów filmowych, które zabrzmią już pierwszego dnia naszych poznańskich Juwenaliów.
 

 

Copyright © Juwenalia Poznań 2018
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań