From the blog

Nasze gwiazdy

Pierwsze odsłony artystów którzy wystąpią na Juwenaliach już za nami ! Jak zapewne pamitętacie z lat ubiegłych zawsze przygotowujemy dla Was barwny line-up, więc i tym razem nie będzie inaczej.

Zaczynamy mocnym uderzeniem. Czwartkowy wieczór upłynie nam w klimacie mocnego poznańskiego rocka. Na głównej scenie wystąpi między innymi Luxtorpeda.

W piątek  znajdą coś dla siebie fani wpadających w ucho melodii Happysad oraz hiphopowych nawijek Palucha – kolejnego przedstawiciela poznańskiej sceny muzycznej.

W sobotę nie zabraknie kontrowersji. Swój materiał zaprezentują heavymetalowcy z Acid Drinkers którzy niedawno obchodzili 25-lecie grupy, a także wydali płytę która obiła się sporym echem na rynku muzycznym. Kolejną gwiazdą będzie Maria Peszek, wszystkim bardzo dobrze znana wokalistka alternatywna nie stroniąca od mocnych tekstów i niekonwencjonalnych show na scenie.

Na zakończenie juwenaliów wróci hip hop, a jego przedstawicielem będzie Buka. Ten młody raper coraz mocniej zaznacza swoją obecność na polskiej scenie. W ten sam dzień występi także nieco starsza krew, posiadająca ogromną rzesze fanów – zespół Coma.

Pamiętajcie, że to dopiero początek i czujnie śledźcie newsy na naszej stronie, by na bieżąco dowiadywać się o artystach którzy wystąpią przed Wami już w maju.

 

Copyright © Juwenalia Poznań 2019
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań