O Imprezie

O Imprezie

Największy Festiwal w Wielkopolsce, stworzony głównie dla studentów. Festiwal jest tworzony przez uczelnie poznańskie, zrzeszone w Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich (PSSUP) oraz Porozumienie Samorządów Studenckich Niepublicznych Uczelni Poznańskich (SSNUP). Rok temu pomoc ponad 600 wolontariuszy sprawiła, że atmosfera Juwenaliów była niepowtarzalna. W tym roku nie zwalniamy tempa!

Według wyników badań Poznańskiej Mapy Kultury przygotowanej przez UMP i RCK, aż 92,1% respondentów uważa nasze przedsięwzięcie za najbardziej rozpoznawalne wydarzenie kulturalne w Poznaniu (wyprzedzamy Malta Festiwal, Spring Break, czy Poznań Game Arena).

Na naszej scenie gościły gwiazdy polskie, jak również i zagraniczne. W poprzednich latach mogliśmy podziwiać wykonawców takich jak: Kult, Strachy Na Lachy, Hey, Grubson, Brodka, Apollo 440, Ray Wilson, Mrozu, Mela Koteluk, Happysad, Lemon, Bass Astral x Igo i inni. Tegoroczna edycja przyniesie także dużą dawkę dobrej muzyki  i niezapomnianych wspomnień.

Już od wielu lat za priorytet stawiamy sobie bezpieczeństwo uczestników, nad którym czuwa agencja ochroniarska oraz najliczniejsza grupa wolontariuszy- Straż Studencka. Ich pomoc na terenie festiwalu jest nieoceniona. To oni są pierwszym kontaktem z uczestnikami i sprawiają, że wszystko przebiega sprawnie i bezpiecznie. Wkładając swoją siłę i zaangażowanie przez niezliczone ilości godzin i nieprzespane noce sprawiają, że nasze wydarzenie jest najlepsze w Wielkopolsce.

Również nie jest nam obojętne dotarcie jak i powrót z terenu Juwe oraz sprawny transport, w tym celu współpracujemy z ZTM i MPK. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie obydwu stron sprawiają, że z roku na rok komunikacja jest na coraz wyższym poziomie.

Copyright © Juwenalia Poznań 2019
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań